Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą drzwi wewnętrznych jak również zewnętrznych. Prosimy o skorzystanie z menu znajdującego się po lewej stronie.

Drzwi wewnętrzne – przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Należy pamiętać, że tego typu drzwi nie nadają się do stosowania na zewnątrz, gdzie warunki otoczenia pod względem temperatury jak i wilgotności znacznie odbiagają od tych w zamkniętych pomieszczeniach.

Nasza bogata oferta drzwi pozwala na swobodny wybór w zakresie wzornictwa i ceny. Oferujemy skrzydła płycinowe o konstrukcji ramowej, a także płytowe wykończone lakierem, laminatami, okleiną syntetyczna i naturalną.

Drzwi zewnętrzne mogą być użytkowane na zewnątrz budynku oraz klatkach schodowych. Są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Co zrobić aby drzwi zewnętrzne chroniły nas dłużej? Bardzo istotny jest sposób montażu, eliminujący możliwość zalania drzwi przez deszcz oraz osłona przed ich nadmiernym nasłonecznieniem.

 

Cenniki drzwi

PORTA PORTA KATALOG / CENNIK
Katalogi PORTA
POLSKONE POL-SKONE KATALOG / CENNIK
Katalog POL-SKONE
DRE DRE KATALOG / CENNIK
Katalog drzwi
WIK__D WIKĘD KATALOG / CENNIK
Katalog drzwi
DOMOFERM DOMOFERM KATALOG / CENNIKCennik drzwi p.poż – jednoskrzydłoweCennik drzwi p.poż – dwuskrzydłowe
Cennik drzwi p.poż – opis techniczny
erkado drzwi  Erkado KATALOGI

Akcesoria drzwiowe

Klamki, wkładki, samozamykacze

W naszej bogatej ofercie, znajdują się klamki i gałki klasyczne, stylizowane i awangardowe, znajdujące zastosowanie w każdym stylu mebli czy drzwi. Oferujemy prosty a zarazem elegancki kształt opierający się sezonowym modom, Ergonomiczny i nowoczesny kształt, dostępność jednej linii klamek w wersji do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.