Okna drewniane Ostrołęka

okna drewniane Pol-Skone

Drewno to naturalny materiał, który dzięki swojej niezwykłej trwałości od wieków stosowany jest do produkcji okien.
Okna drewniane nie tylko zapewniają komfort mieszkania, lecz również stanowią unikatową ozdobę wnętrza.

POL-SKONE z myślą o zwolennikach naturalnych rozwiązań w architekturze stworzyło szeroką ofertę niezwykle trwałych okien, ze starannie wyselekcjonowanego drewna klejonego warstwowo. W bogatym asortymencie znajdują się modele wykonane z drewna sosnowego, meranti lub dębowego, które mogą być lakierowane na wybrany kolor. Różne kształty i warianty podziału szyby szprosami pozwalają stworzyć dowolny efekt wizualny, od okien nowoczesnych o dużej powierzchni szyby, aż po modele tradycyjne, charakterystyczne dla stylu dworkowego.

Okna POL-SKONE są bardzo ciepłe, zapewniają komfort i ciszę, a co najważniejsze nie ulegają wypaczaniu, nawet w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych.

Okna drewniane Pol-Skone

 

drewmak

Firma DREWMAK powstała w 1991 roku. Jest znanym na polskim rynku producentem drewnianej stolarki budowlanej: drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, ogrodów zimowych, witryn i wykuszy.

Do produkcji używamy drewna sosnowego i dębowego, pozyskiwanego z polskich ekologicznych lasów i drewna egzotycznego – mahoniowego (meranti indonezyjskiego). Wykonujemy także drzwi według indywidualnego wzorca klienta.

W ofercie firmy znajdziecie Państwo drewniane drzwi zewnętrzne w różnych wariantach m.in.: ocieplane, z doświetleniami bocznymi i górnymi, jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe

Okna drewniane DREWMAK